2023 február 3, péntek

Mikulás az Óvodában

December 6-án a mi Óvodánkba is megérkezett a várva várt Mikulás. A gyermekek már hetekkel ezelőtt elkezdtek készülni. Lelkesen tanulták  a kis versikéket, énekeket. Reggel a gyermekekkel közösen reggeliztünk, és minden csoport izgatottan várta a pillanatot, amikor megpillanthatta a Nagyszakállút. A csoportok kis versikével és énekkel várták a Télapót. Minden kisgyermeket külön kihívott és átnyújtotta a csomagot, aminek minden gyermek nagyon örült. Az ajándékot minden csoport izgatottan bontotta ki és közösen megnéztük, hogy mivel lepte meg a gyermekeket a Mikulás. Mindenki talált benne olyan finomságot, amit szívesen fogyasztott el. Fantasztikus élményekkel gazdagodtak. Reméljük, hogy jövőre is ellátogat hozzánk rénszarvasaival együtt.

 

 

 

mikulás  mikulás 2

mikulás3  miku 4

miku 5