2019 március 18, hétfő

Óvodai beíratkozás

ÓVODAI BEIRATKOZÁS

IDŐPONTJA: 2019. május 7 – 8. 8 – 17 óráig.

HELYSZÍN: Kartal, Ady Endre út 60 – 62. Nevelői szoba

BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK:

• A gyermek születési anyakönyvi kivonata vagy személyi azonosító igazolványa,
  • A gyermek TAJ száma,
  • A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya),
  • Mindkét szülő (törvényes képviselő) nevére kiállított személyi azonosító és a lakcímet igazoló hatósági igazolvány,
  • Amennyiben rendelkeznek a szülők szakértői bizottság által készített vélemény, illetve a gyermek fejlettségi állapotáról szóló összes dokumentum.
  • Óvodai jelentkezési lap – az óvoda honlapjáról és facebook oldaláról letölthető, illetve személyesen is átvehető az óvodában. Azoknak a gyerekeknek kell, akik 2016. augusztus 31-ig születtek!
  • Óvodai regisztrációs lap – az óvoda honlapjáról és facebook oldaláról letölthető, illetve személyesen is átvehető az óvodában. Azoknak a gyerekeknek kell, akik 2016. augusztus 31. után születtek!
  • Anamnézis lap –  az óvoda honlapjáról és facebook oldaláról letölthető, illetve személyesen is átvehető az óvodában.

KÉRJÜK A KEDVES SZÜLŐKET, HOGY A BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOKRÓL SZÍVESKEDJENEK MÁSOLATOT IS HOZNI!

(kivéve óvodai jelentkezési lap, óvodai regisztrációs lap, anamnézis lap, ezekből elég 1 kitöltött példány)